Uzyskaj szybką pomoc prawną

Masz problem prawny i potrzebujesz wsparcia prawnika, ale nie masz czasu na wizytę w kancelarii? A może jesteś z miejscowości, w której nie ma kancelarii prawnej? Nie martw się. Możesz skorzystać z naszej pomocy prawnej on-line lub przez telefon czy email.

W celu uzyskania porady prawnej on-line nie musisz spotykać się bezpośrednio z radcą prawnym. Dzisiejsza technologia daje szeroki wachlarz możliwości zdalnej komunikacji. Dzięki temu wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Aby skrócić czas wykonania usługi umożliwiona została płatność BLIK. 

Porada prawna on-line

Korzystamy z wideokonferencji przez Google Meet lub Whatsapp, co daje możliwość zobaczenia na żywo radcę prawnego, który udziela porady prawnej. Dzięki temu Klient ma pewność z kim rozmawia, a przecież w branży prawniczej zaufanie Klienta jest najważniejsze. Podczas porady prawnej on-line możesz na bieżąco przedstawić dokumenty niemniej zachęcamy do przesłania ich wcześniej na maila, tak aby prawnik mógł zapoznać się z nimi przed rozmową, co pozwoli na wstępne rozpoznanie tematu.

Bardzo istotne jest to, że jakość udzielonej porady prawnej on-line jest taka sama jak wówczas, gdybyśmy umówili się na spotkanie w Kancelarii. Zwróć proszę uwagę, że porady prawnej on-line udzieli Ci radca prawny, a nie student prawa, doradca prawny czy aplikant.

Porada prawna przez telefon

Oprócz porad prawniczych on-line udzielamy także porad prawnych przez telefon. W takim przypadku wszystkie dokumenty wysyłasz nam mailem przed umówioną rozmową z naszym prawnikiem.

Porada prawna przez email

Udzielamy także porad prawnych przez email. W takim przypadku wszystkie dokumenty wysyłasz nam mailem, a my po zapoznaniu się z nimi udzielamy porady prawnej.

Jeżeli zdecydowałeś się na skorzystanie z usługi prawnej świadczonej zdalnie to:

I

Wybierz, jaka forma zdalnej pomocy Cię interesuje: on-line, telefon czy email

II

Opisz problem i zadaj pytania w poniższym formularzu. Załącz dokumenty, które dotyczą sprawy

III

W ciągu 12h otrzymasz wycenę porady prawnej wraz z czasem jej realizacji (zazwyczaj wycenę wysyłamy w ciągu 3h)

IV

Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Kancelarii lub płatności BLIK przystępujemy do realizacji usługi

V

Skontaktujemy się w celu umówienia godziny spotkania (rozmowy), lub na adres email wyślemy opinię prawną lub projekt pisma