Kim jestem? Dlaczego warto mi zaufać?

Pomagam uwolnić się od problemów prawnych

porady prawne gdynia

Joanna Rynas – radca prawny

negocjator | mediator | inwestor | strateg

Niemal od 20 lat pomagam przedsiębiorcom prowadzić firmy tak, aby nie musieli myśleć o prawnych zagrożeniach pojawiających się czy to na początku drogi biznesowej, czy też w trakcie jego prowadzenia, ale aby mogli zajmować się tym co pociągnęło ich do wejścia na drogę biznesu i sprawia im satysfakcję z tego co robią.

Wspieram zarówno początkujących przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu, jak i dla tych, którzy od lat prowadzą swoją działalność. Zapewniam kompleksowe doradztwo prawne, które pozwala moim klientom na skupienie się na tym, co naprawdę ich pasjonuje i co jest dla nich źródłem satysfakcji w prowadzeniu biznesu.

Jeśli poszukujesz doświadczonego radcy prawnego – zapraszam do kontaktu. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu możesz być pewien, że Twoja firma będzie bezpieczna pod każdym prawnym aspektem.

Zalety:

Doświadczenie. Rzetelność. Terminowość. Uprawnienia mediatora. Umiejętność budowania dobrych i długotrwałych relacji z Klientem. Obsługa Klientów także w języku angielskim. Obsługa on-line.

Pasje:

Zawodowy instruktor narciarstwa i nordic walking. Kocham psy i spacery po lesie. W wolnej chwili oddaję się lekturze.

Potrzebujesz pomocy prawnej?