JAK W CZASACH CIĄGLE ZMIENIAJĄCYCH SIĘ PRZEPISÓW PROWADZIĆ BIZNES PRAWNIE BEZPIECZNY I JEDNOCZEŚNIE UNIKNĄĆ SKOMPLIKOWANYCH PROCEDUR PRAWNYCH 

 

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest odpowiednie prawne zabezpieczenie własnego biznesu. Pozwól sobie na spokój i skupienie, które tak bardzo są potrzebne w rozwoju firmy i uniknij zbędnego stresu związanego z niedopatrzeniem formalno-prawnym.

porady prawne gdynia

Zanim jednak umówisz się ze mną na rozmowę przeczytaj proszę to:

Pracuję z osobami, które planują założyć własny biznes, jak i z tymi, które ten biznes prowadzą od lat. Nadmiar przepisów i formalności powoduje, że nie są w stanie ocenić czy idą w dobrym kierunku. Mają dość przeszukiwania internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na każde nurtujące ich pytanie. Przychodzą do mnie zmęczeni i sfrustrowani faktem, że tyle czasu poświęcili na zgłębienie wiedzy, a mimo to nadal na tak wiele pytań nie mają odpowiedzi. Mają dość życia w niepewności i ciążących pytań.

Trafiają do mnie osoby, które chcą założyć firmę, ale także osoby, które swój biznes prowadzą od dawna, bo chcą uniknąć problemów i popełnienia błędów, które mogą ich słono kosztować.

Pomagam im nie tylko uwolnić się od tych kłopotów, ale przede wszystkim zaprojektować biznes tak, aby był on dla nich zawsze bezpieczny.

Ta rozmowa jest dla osób które chcą wejść na najwyższy komfort prowadzenia biznesu, skupiać się na realizacji założonych celów i móc to robić mądrze bez marnowania cennego czasu na czytanie i analizowanie ciągle zmieniających się przepisów prawnych, które przy złym zrozumieniu spowolnią biznes, a nawet go zniszczą.

Jeśli pragniesz spać spokojnie i mieć pewność, że Twoja firma stoi na solidnych filarach to zacznij od niezobowiązującej rozmowy ze mną. 

Najważniejsze co chcę podkreślić – rozmowa do niczego nie zobowiązuje i nie musisz korzystać z mojej pomocy.

Wybierz odpowiedni dla siebie termin

Dlaczego ja i skąd wiem, że mogę Ci pomóc?

joanna rynas

Niemal od 20 lat pomagam przedsiębiorcom prowadzić firmy tak, aby nie musieli myśleć o prawnych zagrożeniach pojawiających się czy to na początku drogi biznesowej, czy też w trakcie jego prowadzenia, ale aby mogli zajmować się tym co pociągnęło ich do wejścia na drogę przedsiębiorcy i sprawia im satysfakcję z tego co robią.

Wiem ile pytań prawnych pojawia się przy prowadzeniu firmy. Wielu moich klientów zdradziło mi ile czasu poświęcili na analizowaniu przepisów, ile wątpliwości mieli przed podjęciem decyzji biznesowych. Wiele godzin czytania i analiz niestety nie uchroniło ich przed popełnieniem błędów, które kosztowały ich później spore sumy pieniędzy, które mogliby przeznaczyć na inwestycje i rozwój własnych firm. Jest to częste zjawisko znane wielu przedsiębiorcom.
Na bazie tych wszystkich doświadczeń stworzyłam proces, który nie tylko pomaga mi służyć moim klientom na najwyższym poziomie, ale też daje im bezpieczeństwo i czas, bez martwienia się o przyszłość prowadzonego biznesu.

W ciągu ostatnich lat dopracowałam ten proces do perfekcji i na co dzień specjalizuję się we wspieraniu przedsiębiorców na skomplikowanym prawnie polskim rynku. Współpracowałam do tej pory z przedsiębiorcami różnych branż m.in. IT, medycyna, wentylacja przemysłowa, motoryzacja, handel detaliczny i hurtowy, budownictwo, architektura, design, inżynieria, pomagając im w zabezpieczeniu ich własnych biznesów.

Klienci, z którymi współpracowałam wracają do mnie z pozytywnym odzewem – czują się zabezpieczeni pod kątem majątkowym, a ich firmy funkcjonują sprawnie dzięki czemu oni mają mniej problemów i więcej wolnego czasu, którego wszystkim w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. Wielu z nich nawiązało ze mną stałą współpracę co jest dla mnie tym bardziej powodem do satysfakcji, że wsparcie, które im pierwotnie zaoferowałam, jest dla nich cenne.

blank

Zobacz co sądzą o współpracy ze mną Ci, którzy się na nią zdecydowali

blank
blank
blank
blank