JAK W CZASACH CIĄGLE ZMIENIAJĄCYCH SIĘ PRZEPISÓW ZACZĄĆ BIZNES PRAWNIE BEZPIECZNY I JEDNOCZEŚNIE UNIKNĄĆ SKOMPLIKOWANYCH PROCEDUR PRAWNYCH 

 

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie się do założenia własnego biznesu. Pozwól sobie na spokój i skupienie, które tak bardzo są potrzebne w rozwoju firmy i uniknij zbędnego stresu związanego z niedopatrzeniem formalno-prawnym.

Zanim jednak umówisz się ze mną na rozmowę przeczytaj proszę to:

Pracuję z osobami, które planują założyć własny biznes. Nadmiar przepisów i formalności powoduje, że nie są w stanie ocenić czy idą w dobrym kierunku. Mają dość przeszukiwania internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na każde nurtujące ich pytanie. Przychodzą do mnie zmęczeni i sfrustrowani faktem, że tyle czasu poświęcili na zgłębienie wiedzy, a mimo to nadal na tak wiele pytań nie mają odpowiedzi. Mają dość życia w zawieszeniu i ciążącego pytania w ich głowach: jaką formę działalności wybrać? jakie opodatkowanie? jak uregulować kwestie związane z siedzibą firmy?

Trafiają do mnie osoby, które chcą założyć firmę ponieważ chcą skupić się na realizacji marzeń i pasji. Chcą uniknąć problemów i popełnienia błędów już na samym początku, które mogłyby ich słono kosztować.

Pomagam im nie tylko uwolnić się od tych kłopotów, ale przede wszystkim zaprojektować biznes tak, aby był on dla nich zawsze bezpieczny.

Ta rozmowa jest dla osób które chcą wejść na najwyższy komfort prowadzenia biznesu, skupiać się na realizacji założonych celów i móc to robić mądrze bez marnowania cennego czasu na czytanie i analizowanie ciągle zmieniających się przepisów prawnych, które przy złym zrozumieniu spowolnią biznes, a nawet go zniszczą.

Jeśli pragniesz spać spokojnie i mieć pewność, że Twoja firma stoi na solidnych filarach to zacznij od niezobowiązującej rozmowy ze mną. Najważniejsze co chcę podkreślić – rozmowa do niczego nie zobowiązuje i nie musisz korzystać z mojej pomocy.

Wybierz odpowiedni dla siebie termin

Dlaczego ja i skąd wiem, że mogę Ci pomóc?

joannarynas

Niemal od 20 lat pomagam przedsiębiorcom prowadzić firmy tak, aby nie musieli myśleć o prawnych zagrożeniach pojawiających się czy to na początku drogi biznesowej, czy też w trakcie jego prowadzenia, ale aby mogli zajmować się tym co pociągnęło ich do wejścia na drogę przedsiębiorcy i sprawia im satysfakcję z tego co robią.

Wiem ile pytań prawnych pojawia się przy tworzeniu firmy. Wielu moich klientów zdradziło mi ile czasu poświęcili na analizowaniu przepisów, ile wątpliwości mieli przed podjęciem decyzji w jakiej formie (spółka, jednoosobowa działalność) chcą prowadzić swój biznes. Wiele godzin czytania i analiz niestety nie uchroniło ich przed popełnieniem błędów, które kosztowały ich później spore sumy pieniędzy, które mogliby przeznaczyć na inwestycje i rozwój własnych firm. Jest to częste zjawisko znane wielu przedsiębiorcom.
Na bazie tych wszystkich doświadczeń stworzyłam proces, który nie tylko pomaga mi służyć moim klientom na najwyższym poziomie, ale też daje im dużo bezpieczeństwa i czasu, bez martwienia się o przyszłość prowadzonego biznesu.

W ciągu ostatnich lat dopracowałam ten proces do perfekcji i na co dzień specjalizuję się we wprowadzaniu nowych przedsiębiorców na skomplikowany prawnie polski rynek. Współpracowałam do tej pory z przedsiębiorcami różnych branż m.in. IT, medycyna, wentylacja przemysłowa, motoryzacja, handel detaliczny i hurtowy, budownictwo, pomagając im w tworzeniu ich własnych biznesów.

Klienci, z którymi przeprowadziłam proces rozpoczynania własnego biznesu wracają do mnie z pozytywnym odzewem, iż czują się zabezpieczeni pod kątem majątkowym, a ich spółki funkcjonują sprawnie dzięki czemu oni mają mniej problemów i więcej wolnego czasu, którego wszystkim w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. Wielu z nich nawiązało ze mną dłuższą współpracę co jest dla mnie tym bardziej powodem do satysfakcji, że proces który stworzyłam jest skuteczny dla moich klientów.

blank

Zobacz co sądzą o współpracy ze mną Ci, którzy się na nią zdecydowali

blank
blank
blank
blank